Genel

Yeni kablosuzkedi kanalı

By 23 Şubat 2017 8 Comments

Merhaba arkadaşlar,

Youtube’ dan gelen mailde youtube üzerinden değilde başka bir program aracılığı ile video yüklediğim yada yüklemeye çalıştığımdan dolayı hesabımın kapatıldığı söylendi. Yine bu karara itiraz edeceğim elbette fakat şuan ben bu kararı beklememek için kablosuzkedi ‘yi başka bir kanal üzerinden ilerleteceğim. Şuana kadar HTML, CSS, JQuery, SQL, PHP, Codeigniter derslerini ekledim tekrardan. Elbette uzun sürdü birazcık 🙂 fakat yükledim.

 

Kanalın yeni adresi

https://www.youtube.com/channel/UCYT5QTr38bwp85Pka8YSVIg

100 aboneye ulaşıp 1 ay da geçtiği zaman kanalın ismini belirleyebileceğim (url kısmında)

eğer abone olup takip edebilirseniz çok mutlu olurum 🙂

 

Saygılar

Gokhan

 

admin

admin

Müzik ve Yazılım ruhuna işlemiş eğlenceli biriyimdir :) Yaklaşık 14 yıldan beri yazılımın içinde bulunmaktayım. Bu yazılım denen dünyanın en eğlenceli mesleğinden teknolojileriyle ilgili bildiklerimi ülkemin güzel insanlarına bir nebze olsun aktarabilmek için çabalayan biriyim :) Nargile sever, kedilere ve adrenaline bayılırım.

8 Comments

 • Yunus BALCI dedi ki:

  Merhaba,

  Codeigniter eğitim serinizi 1 haftadır izliyorum. Anlatımınız ve konuyu ele alış biçiminizi çok başarılı buluyorum. 1 hafta önce nerden başlasam diye düşünürken şu an kafamda çok net oturmakta Codeigniter’ın yapısı. Umarım Codeigniter’a özel dersleriniz devam eder. Farklı konular için de sizi sıkı bir şekilde takip edeceğim.

  Emeğinize sağlık

  • admin dedi ki:

   Teşekkür ederim dostum. Mail üzerinden de yazdım 🙂 buraya da yapıştırayım metni 🙂

   Merhabalar dostum,

   Youtube saçma bir nedenden dolayı kanalı kapattı. İtiraz ettim sonucunu bekliyorum fakat bu sürede yine de bir kanal açtım. Daha bugun HTML, CSS, JQuery, SQL, PHP, Codeigniter ve Nasıl Yapılır? Serilerini Ekledim. Kanalın yeni adresi aşağıdaki gibidir. Oradan dilersen abone olabilirsin.

   https://www.youtube.com/channel/UCYT5QTr38bwp85Pka8YSVIg

   Arkadaşlarına da tavsiye edebilirseni çok sevinirim. 🙂

   ilgin ve takibin için çok teşekkür ederim

   Saygılar
   Gokhan

 • Erkan dedi ki:

  Selamlar,

  Eğitim videoları için yeni kanala girdim ama kapatılmış bilgin olsun. (Mailde yollarım

 • Zekeriya dedi ki:

  Gökhan kardeşim bu youtube nin seninle ne alıp veremediği var çözemedim ama hayırlısı olsun bakalım yeni kanalı da kapatmış arıza adamlar :S

  • admin dedi ki:

   valla.. oyle.. lanet olsun youtube a da. Beni saplanti haline getirmiş insanlara da 🙂 ne diyeyim… Ben yayını buradan yapacağım artık..

 • Talat Saltuğ dedi ki:

  Yenisini de kapatmışlar kardeşim. Bunlar böyle . Teröristin, vatan haininin videolarını devletin ikazına rağmen yayınlamaya devam ederler, faydalı bir konuyu sırf kendi parasal politikalarına uymadı diye kapatırlar. Dünyaya yeni bir düzen yaratmaya çalışıyorlar ancak hiç bir hukuksuzluğun ilelebet yürümeyeceğini tahmin edemiyorlar.

Leave a Reply