Merhabalar,

Bu yazımda bana olan sorularınıza hızlı bir şekilde yanıt verebilmek adına sizi slack grubuma davet ediyorum. Slack üzerinden yapacağınız tek işlem buradaki linke tıklamanız ve ardından email adresinizi girmeniz 🙂 Böylece kablosuzkedi slack grubuna artık girmiş olacaksınız 🙂

Slack’ e istersen web uygulamalarından isterseiz de mobil uygulamalardan ulaşabilirsiniz. Teknik konularda size daha hızlı ben destek verebilirim onun yanı sıra grupta olan birçok kişi de yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır 🙂

 

Hadi Slack’e 🙂

Saygılarımla

Gokhan

admin

admin

Müzik ve Yazılım ruhuna işlemiş eğlenceli biriyimdir :) Yaklaşık 14 yıldan beri yazılımın içinde bulunmaktayım. Bu yazılım denen dünyanın en eğlenceli mesleğinden teknolojileriyle ilgili bildiklerimi ülkemin güzel insanlarına bir nebze olsun aktarabilmek için çabalayan biriyim :) Nargile sever, kedilere ve adrenaline bayılırım.

2 Comments

 • mustafagolek dedi ki:

  Gökhan hocam merhaba,
  CodeIgniter eğitimlerinizi izliyorum.uygulamalar la ilerliyorum fakat .htaccess dosyasını yazıca hata veriyor .Tüm noktalarmaları ve işaretçileri inceledim .
  Bir hata bulamadım .
  Yardım lütfen .

  İyi akşamlar

  • admin dedi ki:

   dostum cok fazla yorum trafigi olmayinca buraya dogru duzgun bakamiyorum. Umarım sorununa çözüm bulmussundur şimdiye kadar. Nedir problemin ve htaccess kodlarini paylasabilir misin?

Leave a Reply